Naše služby

Obezitologie

Nabízíme Vám péči odborných lékařů a vyškolených specialistů s dlouholetými zkušenostmi. Zaměřujeme se na prevenci a léčbu všech typů obezity. Naší specialitou je léčba gynoidní obezity, při níž se tuk ukládá především do oblasti hýždí a stehen. Vždy postupujeme podle metodiky WHO a České obezitologické společnosti tak, aby redukce hmotnosti nebyla na úkor Vašeho zdraví. Neslibujeme, ale opravdu pomáháme!

Formování postavy

Nejste spokojeni s tvarem Vaší postavy? Máte normální váhu, ale chcete pomoci vytvarovat postavu ? Nevěříte zázračným komerčním nabídkám a laickým radám, které se v poslední době objevují čím dál častěji ? Naši odborníci Vám sestaví komplexní, cíleně zaměřený terapeutický plán na míru. To vše pod odborným lékařským dohledem.

Flebologie

Chcete se konečně zbavit křečových žil? Na našem pracovišti používáme moderní léčebné metody od velmi šetrných klasických operací po laserové výkony. Chirurgickým ošetřením naše péče nekončí, dbáme na špičkový pooperační servis a především na dlouhodobou preventivní péči zabraňující vzniku dalších obtíží. Naši odborníci jsou připraveni plně se Vám věnovat.

Lymfologie

Naše zařízení je jedno z největších lymfologických pracovišť.Věnujeme se terapii všech hyperosmolárních otoků - lymfedémů, flebedémů i lipedémů. Léčíme metodami Komplexní dekongestivní terapie a našim klientům poskytujeme dlouhodobou preventivně-léčebnou péči. O Vaše zdraví je připraven pečovat tým špičkových odborníků, složený z lékařů, lymfoterapeutů a fyzioterapeutů.

Výživové poradenství

Správná skladba jídelníčku ovlivňuje nejen tělesnou hmotnost, ale i celkový zdravotní stav. Úpravu jídelníčku doporučujeme zvláště tehdy, máte-li problémy s imunitou, alergiemi, cítíte se unaveni, nebo pokud chcete zpomalit rychlost svého stárnutí (anti-aging). Naši nutriční specialisté zhodnotí současný jídelníček a doporučí stravu podle potřeb Vašeho organismu. Pro náročnější klienty vypracujeme podrobný stravovací plán.

Zdravý životní styl

Chcete zlepšit zdravotní stav, zregenerovat organismus či zpomalit stárnutí (anti-aging)? Poradíme Vám jak na to! Metody nespecifické, primární prevence vycházejí především z úpravy stravovacího a pohybového režimu a jejich hlavním úkolem je vytvořit optimální podmínky k udržení a podpoře Vašeho zdraví. Naši specialisté Vám připraví osobní preventivní plán.

Vzdělávání školení

Centrum Preventivní medicíny pořádá několikrát ročně semináře pro odborníky i širokou veřejnost. Nabízíme například kurzy lymfo-tapingu či vzdělávací programy pro školy a pro mateřská centra. Zároveň připravujeme workshopy a semináře na míru. Bližší informace o pořádaných kurzech naleznete v detailu.