Analýza současného jídelníčku

Chcete vědět, jestli Váš jídelníček obsahuje dostatek potřebných živin - sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů a minerálů?
Cena: 
Analýza online + osobní konzultace 500 - 1000 Kč
Stanovení obsahu živin ve vašem jídelníčku

Stanovení obsahu a poměru všech složek výživy je vhodné zejména pro ty, kdo se stravují nevyváženě, dodržují nějaká dietní omezení nebo mají zvýšené potřeby některých živin (například těhotné a kojící ženy, sportovci, nemocní, rekonvalescenti,..). Velmi vhodný je tento rozbor jídelníčku i u těch, kdo usilují o zdravé snížení váhy.

Pomocí nutričního software Nutridan Vám zjistíme, kolik přijímáte ve své stravě energie, hlavních živin i vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Porovnáme Váš příjem s dávkami doporučenými pro Váš věk, zdravotní stav, úroveň fyzické aktivity, i s ohledem na další zvláštní nároky (těhotenství, kojení, dospívání...). Poradíme Vám, které důležité živiny a jak správně doplnit, aby Váš jídelníček co nejlépe splnil nároky Vašeho organismu.

Pokud máte zájem o rozbor Vašeho jídelníčku, postačí pouze zaznamenat alespoň po dobu jednoho týdne (včetně víkendu) vše, co jste jedli a pili.


Analýza jídelníčku může probíhat pomocí online komunikace, nebo výsledky rozboru jídelníčku můžete konzultovat při osobním setkáním s nutričním terapeutem v našem Centru.