Kryolipolýza - LipoCryo

Neinvazivní kryolipolýza, která pomocí řízeného zmražení tukových buněk formuje postavu především na břiše, stehnech a hýždích. Kryolipolýza je v současnosti považovaná za nejúčinnější metodu k destrukci tukových buněk. 
Cena: 
500 Kč za 30 min.

Neinvazivní liposukce nové generace. V současnosti je nejefektivnější nechirurgickou metodou na odbourání podkožního tuku. Jde o proces řízeného zmražení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje, tuková buňka odumře a je z těla odstraněna prostřednictvím lymfatického systému.

  • po jednom ošetření dochází až k 25%  redukci tuku
  • účinky jsou srovnatelné s chirurgickou liposukcí
  • metoda je certifikovaná a podložená mezinárodními studiemi

Jak dojde k odstranění tukových buněk z těla?

Odstranění probíhá dvěma způsoby:

  1. Přímou eliminací -  buňky se během krystalizace rozpadnou, dojde k jejich odumření, rozpadu a uvolnění lipidů a odstranění zbytků imunitním systémem.Tento proces trvá cca 2-6 týdnů. procesem krystalizace, následovaným apoptózou a progresivním rozpadem adipocytů s uvolněním lipidů během následujících 2 až 6 týdnů.
  2. Nepřímou eliminací - stimulací sympatického nervového systému, která navozuje lipolýzu.  (Sympatický nervový systém - vegetativní autonomní nervstvo, které nepodléhá naší vůli.) Kryolipolýza nemá žádná zdravotní omezení a je maximálně bezpečná. Nezatěžuje organismus a nezvyšuje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi. 
Výsledné efekty Konečné výsledky můžete zaznamenat po šesti týdnech, ale první cca 40% úbytek tuku, můžete vidět již po cca 2-3 týdnech.

Jaké partie lze ošetřovat?

Metoda je možné použít na všechny části těla, kde je tukový polštářek, který lze vtáhnout do aplikátoru, především na břicho, boky, hýždě a stehna. Nejrychlejší efekty přináší hlavně klientům, kteří chtějí zformovat postavu. Hodí se, ale i jako doplněk redukčních programů.

Průběh ošetření

Terapeut přiloží na ošetřovanou partii sondu přístroje, která pomocí mírného vakua vtáhne záhyb kůže i s tukovou vrstvou.  Následně dojde k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru.

Po dobu aplikace pociťujete mírný tlak a chlad. Po skončení lipolýzy se můžete ihned vrátit k běžným denním aktivitám. 

Jak lze více podpořit účinnost kryolipolýzy?

Lipolýzu můžete pro zvýšení účinku kombinovat s ultrazvukovou lipolýzou Ultracontour nebo s lymfodrenážemi. Pro perfektní výsledek je vhodné dodržovat doporučený stravovací, pitný a pohybový režim.

Službu nabízíme v programu