O nás

O nás

Na co navazujeme?

Na konci 19. století byly v horní části Italské ulice v Praze na Vinohradech zřízeny městské lázně, které nabízely klasické vanové koupele, suchou i mokrou páru, bazén, masáže, manikúru, pedikúru, holičské a kadeřnické služby a další. V průběhu 1. republiky se staly vyhledávaným místem sloužícím nejen k očistě těla, ale i k odpočinku. Sloužily jako místo pro obchodní a přátelská setkání nejen vinohradských živnostníků a podnikatelů, ale i celé pražské veřejnosti.

Odborní poradci


Prof. MUDr. Richard Rokyta DrSc.
externí poradce
Zabývá se centrálními talamokortikálními spojeními, bolestí a její projekcí do různých mozkových struktur a také možnostmi její diagnostiky prostřednictvím biochemických metod a ovlivňováním bolestivých stavů. Je členem redakčních rad několika mezinárodních časopisů a šéfredaktorem časopisu Bolest. Od francouzské vlády převzal rytířšký Řád akademických palem.
Dr. Franz-Josef Schingale
poradce v oblati lymfologie
Dr. Schingale je jedním z předních světových lymfologů. Působil jako specialista na onemocnění cév. Od roku 1985 působí jako lymfolog. V roce 1992 otevřel v Německu kliniku pro pacienty s lymfatickým onemocněním.
Prim. MUDr. Václav Holeček
lékař, biochemik
Poradce v oblasti biochemie a oxidačního stresu.
MUDr. RNDr. Petr Nohel Dr.Sc.
poradce v oblasti farmakologie, antioxidačního stresu a přírodního léčitelství.
vědecký pracovník, lékař a přírodovědec, historik pro přírodní medicínu nyní konziliář a expertní poradce Centra Preventivní Medicíny v Praze.

Naše úspěchy

  • Patříme mezi největší lymfologická ambulantní centra v Evropě
  • Aktivně se podílíme na rozvoji lymfologie
  • Pravidelně pořádáme kurzy pro zdravotníky i širokou veřejnost v ČR
  • Vytvořili jsme unikátní program péče o ženy s gynoidním (hruškovitým) typem postavy
  • Lékaři našeho pracoviště popsali jako první na světe tzv.

Naše poslání

Naším úkolem je vytvářet podmínky a nástroje, které klientům umožní samostatně a zodpovědně pečovat o své zdraví. Nechceme slibovat, ale skutečně pomáhat.

Naše zásady


Svým klientům poskytujeme individuální zdravotní péči s cílem zabránit vzniku nejčastějších civilizačních onemocnění.

Onemocnění, se kterými k nám klienti přicházejí, léčíme v komplexních programech, které zahrnují všechny stupně prevence.

Vycházíme ze zásad Světové zdravotnické organizace, která zdraví chápe jako harmonii fyzické, psychické a sociální pohody.